Detail firmy
 
Logo firmy
 

Termovize Ostrava

Termovizní kamera je známá už pár desítek let, ale používala se hlavně v armádním sektoru. S raketovým nástupem cen energií přišla nutnost stavět stavby s pořád vyššími nároky na tepelnou izolaci. Termovizní kamera je více než vhodný prostředek na kontrolu a odhalování tepelných mostů. Termovize pomáha najít místa kde dochází k úniku drahocenného tepla netěsnostmi okolo rámů oken, dveří, dilatačními spárami. S obrovským rozmachem podlahového topení má termovize nezastupitelnou roli při vyhledávání závad. V průmyslu má termovizní kamera nezastupitelnou roli v preventivní údržbě. Termovize umožní získat informace o rozložení teplot na povrchu zařízení. Umožňuje zjistit stav elektrických zařízení, tepelné přetížení spojů a svorek, přehřívání ložisek elektromotorů. Termovize rovněž umožňuje zjištění úniku teplé vody nebo páry z dálkových potrubí. Měření za pomoci termovize je nedestruktivní, bez nutnosti odstávky provozovaných zařízení.

Jít zpět na profil firmy

 

Elektrorevize Veterník Ostrava / Ostrava

Provádím elektro revize instalací, Elektro revize hromosvodů.Dále zajišťuji revize elektro Nářadí, svářeček a spotřebičů. Rekonstrukce elektro instalací bytové výstavby. Zajistím výměnu jističů, rozváděčů, zásuvek. Provádím montáž přípojek NN., chráničů. Opravy elektroinstalace Ostrava nonstop.

 

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Střádalů 16
718 00  Ostrava

Telefon: +420 596 237 024
Mobil: +420 728 817 556

Email:

WWW: http://www.elektrorevize-veternik.cz

Pomohl Vám tento kontakt? Podpořte nás kliknutím na To se mi líbí!

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

Otvírací doba:

pondělí 00:00 - 00:00  

úterý 00:00 - 00:00  

středa 00:00 - 00:00  

čtvrtek 00:00 - 00:00  

pátek 00:00 - 00:00  

sobota 00:00 - 00:00  

Kontaktní osoby:

Peter Veterník
Telefon: +420728817556

Email:

Klíčová slova:

elektrorevize, revize elektro, revize, revize elektro Ostrava, elektroinstalace, montáž, oprava elektroinstalace, revizní technik, elektrorevize Ostrava, revize elektroinstalace Ostrava

 
 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?