Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

   

  Doporučujeme:

  Pavel Stratil

  Jsme soukromá firma zabývající se odvozem odpadních vod od obyvatelstva a firem v okrese Ostrava. Odvoz je prováděn vozem Liaz MTS 8m³. Provozujeme t...

  Letní 23, Ostrava-Svinov

  Přidejte svou firmu mezi doporučené

  DDD služby ČR - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. (pobočka Ostrava)

  DDD služby - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. Hubení potkanů, myší, štěnic, švábů, rusů, blech a dalšího hmyzu, hlodavců, roztočů, plísní a virů. Služby pro firmy, hotely a ubytovací zařízení.

  Ostrava

  Služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce, ochrana budov proti holubům a jiřičkám včetně čištění, odchyt holubů a toulavých koček aj.

  Nabízíme služby v ochraně pracovního a životního prostředí spojené s technicko - organizační činností v oblastech: hygieny práce a životního prostředí, bezpečnosti práce, ekologie - systém požární ochrany. Deratizace, Dezinsekce, Dezinfekce.

  Firma provádí deratizaci, desinfekci, desinsekci, ochranu dřevěných konstrukcí, ochranu budov proti nasedání a hnízdění ptactva.

  Derkill services, s.r.o.

  Firma DERKILL SERVICES je zavedenou, spolehlivou a cenově dostupnou firmou nabízející komplexní služby v oblastech deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení plevelů, ochrany dřeva a dalších oblastech.

  Elišky Krásnohorské 422/18, Ostrava

  Derat, s.r.o.

  Provádíme komplexní služby v oblastech deratizace, dezinfekce, dezinsekce a další specializované práce, při kterých využíváme moderní aplikační techniku a postupy v koordinaci se systémem projektu integrované ochrany před škůdci HACCP.

  Strmá 900/7, Vratimov

   
   

  Vyfiltrovat z výsledků jen města:

   
   
   
   
   
  PRO FIRMY:

  Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

  Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?