Prodej stavebních prvků

 

Strana:   1 2 3 4 5

Europrojekt build and technology, s.r.o.

Provádíme stavební dozor. Autorizovaná projekční a stavební společnost nabízí projekty a realizace: stavby, rekonstrukce, rodinné domy na klíč, střechy a vodohospodářská díla - čištění odpadních vod. Vyrábíme plastová okna, eurookna, vrata a dveře.

Hasičská 551/52, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

Robert Marek Domino, okna a dveře

Dodávka a isntalace oken, dveří, žaluzií a parapetů. Široká nabídka garážových vrat a stínící techniky, autodoprava.

Válcovní 1689/34, Ostrava (Moravská Ostrava)

Gluc PBS s.r.o.

Naší hlavní specializací je výroba plastových výrobků. Ať už se jedná o plastové jímky, bazény, vodoměrné šachty, čistírny odpadních vod, ne...

Mlýnská 771, Klimkovice

Danex - Plast, s.r.o.

Průmyslové topení pro vytápění výrobních, skladových a sportovních hal - plynové infrazářiče a teplovzdušné jednotky. Topení pro rodinné domy - kotly, radiátory. Vybavení koupelen - baterie, umyvadla, vany, sprchové kouty, wc. Instalatérské materiály pro vodu, topení, plyn, odpady a kanalizace - potrubí, ventily, izolace.

Novoveská 535/7, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Antonín Grygar Thiel

Stavba Plotů. Ruční výkopové práce, Pokládky zámkové dlažby, Hydroizolace.

Velké Albrechtice 201, Velké Albrechtice

Interiérové dveře a zárubně - PRÜM (pobočka Moravská Ostrava)

Naše Interiérové studio Ostrava nabízí výrobky renomovaných dodavatelů: interiérové dveře PRÜM, kliky TWIN, schodiště SWN, celoskleněné dveře Stylus, dřevěné podlahy Kährs, laminátové podlahy Quickstep, vinylové podlahy Designline a další. Přijďte se podívat, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Frýdlantská 3375/7, Moravská Ostrava

Stavby COMPLET Technologic

Firma je zaměřená na opravy a zdění komínů v nadstřešní části nebo komínů celých od základů. Realizace veškerých druhů střech, rekonstrukce...

Na Jánské 1869/56, Ostrava

Petr Mareček Artos - Kovovýroba

Kovovýroba zakázková-autobusové zastávky,kotce pro psy,brány mechanické,mříže,zábradlí,ploty,

Želazného 729/2, Ostrava (Slezská Ostrava-Muglinov)

HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.

Prodáváme a montujeme garážová vrata: sekční, odsuvná (posuvná), rolovací a průmyslová. Provádíme servis garážových vrat Lomax. Nabízíme park...

Mastného 1035/6, Ostrava

G-Sanita, s.r.o. (pobočka Ostrava)

Společnost G-Sanita je již tradičním prodejcem širokého spektra sanitární keramiky, kvalitních vodovodních armatur, obkladů a dlažeb a ostatních souvisejících komodit. Dodáváme materiál a zajišťujeme i práci dle požadavků.

Hlubinská 1378/36, Ostrava (Moravská Ostrava)

Lumír Motyka - Lumo

Výroba, prodej a montáž garážových vrat, venkovních rolet, venkovních a interiérových žaluzií, sítí proti hmyzu, látkových rolet a žaluzií aj. stínící techniky.

Provozní 5494/4, Ostrava-Třebovice (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Terno Firek, s.r.o.

Mimo plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna v naší nabídce máme i střešní okna, šírokou škálu vnitřních i venkovních vstupních dveří, okenních rolet, garažových rolovacích i sekčních dveří a ostatních doplňků ( žaluzie, roletky, síťě proti hmyzu ...). Prodej a montáž.

Pobialova 1432/23, Ostrava (Moravská Ostrava)

A typ - Okna Dveře

Nabídka zateplování oken izolačním dvojsklem. Prodej a montáž dřevěných eurooken, plastových a hliníkovýc oken, vnitřních i venkovních dveří.

28. října 359/210, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Dako, spol. s r.o.

Výroba, prodej a montáž dřevěných oken, eurooken a dveří z masivu. Prodej palivového dřevě, dřvěných briket, sušení dřeva.

Slovenská 1103/4, Ostrava

ENESPO, s.r.o.

Společnost Enespo, s.r.o. se specializuje především na výrobu a montáž vjezdových brán, plotových polí, kovaných výplní, pohonů pro vrata, brány...

Buničitá 201/2, Vratimov

JS okna, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří z moderního 5-ti komorového profilového systému Panorama 3000 a jako novinka od r.2009 7-mi komorový profil Panorama 7000, se středovým systémem MD. Záruční a pozáruční servis.

Pod Nemocnicí 2233/9, Ostrava (Ostrava-Poruba)

STAVEBNINY JANÍK

Soukromá obchodní firma Stavebniny Janík byla založena v roce 1991. Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. V současn...

Hlučínská 484/61, Ostrava

Kirk, s.r.o.

Kompletace a montáže sekčních průmyslových vrat včetně veškerého příslušenství a vybavení, automatických dveří z hliníkových profilů a automatických vjezdových bran a závor všeho typu na dálkové ovládání.

Cihelní 2581/81, Ostrava (Moravská Ostrava)

EVROMONT PLAST, spol. s r.o.

Výroba plastových oken a dveří, výroba hliníkových oken, dveří, výkladců a fasád, výroba oken z kompozitního materiálu fiberglass, demontáž a montáž oken i parapetů, dodávky a montáž žaluzií a sítí proti hmyzu, likvidace odpadu.

Výhledy 25, Ostrava (Ostrava-Hošťálkovice)

ZNAČKOVÁ OKNA, s.r.o.

Nabízíme dodávku dřevěných, plastových a hliníkových oken a dveří, sekčních garážových vrat, vnitřních a venkovních parapetů, žaluzií, rol...

Zámecká 488/20, Ostrava (Moravská Ostrava)

FAMOS - plus

Prodej a pokládka celodřevěných masivních podlah, dřevěných a laminátových plovoucích podlah. Renovace dřevěných teras.

Bohumínská 789/63, Ostrava (Slezská Ostrava)

Fenbau, s.r.o.

Vyrábíme ze špičkových německých a belgických profilů plastová i hliníková okna, dveře a protipožární dveře. Naší specializací je výroba zi...

Gajdošova 3112/59, Ostrava (Moravská Ostrava)

PCV Alfa s.r.o.

PCV Alfa s.r.o. je obchodní společnost založená v roce 1994. Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů pro stavební firmy, které se zabývají...

Frýdecká 332, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčičky)

DPM - dekorativní podlahářství Morava, s.r.o.

Prodej a pokládka podlahových krytin. Firma nabízí renovaci krytin, kompletní přípravu povrchů spodní části skladby podlah a veškeré služby spojené s montáží podlahových krytin.

Masná 1398/3a, Ostrava (Moravská Ostrava)

Richard Havel, stínící technika

Dodávku a montáž stínící a vjezdové techniky včetně jejich doplňků, parkovacích systémů.

K Myslivně 6056/2, Ostrava (Ostrava-Poruba)

ALUMONT plast s.r.o.

Výroba, prodej, montáž a servis plastových oken, dveří a zimních zahrad, vnitřních a venkovních parapetů, žaluzií a rolet.

Slavíkova 6068/18, Ostrava (Ostrava-Poruba)

HAPUR, spol. s r.o.

Výroba - montáž - servis: garážová a průmyslová sekční vrata, rychlonavíjecí vrata, vyrovnávací můstky, těsnící límce, automatické dveře, rolovací vrata a mříže, brány a závory.

Elišky Krásnohorské 449/20, Ostrava

NEXT Security Ostrava

Výroba, prodej a montáž bezpečnostních dveří a mechanických zabezpečovacích zařízení. Dále firma nabízí bezpečností a prostisluneční fólie na sklo, termální fólie a autofólie, bezpečnostní mříže a elektronické zabezpečovací systémy.

Slévárenská 427/22, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Clearmont, spol. s r.o.

Výroba, prodej a montáž celoskleněných příček, prosklených hliníkových příček a skleněných dveří DORMA, kování, oken a dveří a nástaveb.

Slévárenská 407/20, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Udo SK.CZ, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových, hliníkových a dřevěných (EURO) oken, interiérových, extérierových dvěří a zárubní, elementů uměleckého kovářství. Od ledna 2008 firma vyrábí vlastní okna a dveře s vlepovaným sklem.

Rudná 778/74, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

K.B.K. fire, s.r.o.

Naše společnost se zabývá zajišťováním komplexních služeb v oblasti požární bezpečnosti staveb v České a Slovenské republice od zpracování pr...

Rudná 1117/30a, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

JS konsorcium, s.r.o.

Výrobce a dodavatel stínící techniky, garážových vrat, vjezdových bran, sítí proti hmyzu, roletových systémů.

Vřesinská 128/40, Ostrava (Ostrava-Poruba)

VELY - TREND, s.r.o.

Plastová okna a dveře REHAU - dodávka a montáž. Poskytujeme komplexní služby včetně demontáže, odvozu, ekologické likvidace starých oken a dveří. Dodáváme vnitřní a venkovní parapety, předokenní rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Revitalizace bytových a rodinných domů.

Rudná 930/31, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

Topdoors Cz Ostrava, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a montáží interierových dveří a zárubní. Od roku 2008 vyrábí i kuchyňské linky, vestavěné skříně, schody, nábytek z lamina i z masivu, dřevěné zábradlí a různé doplňky – vše na míru dle Vašich požadavků.

Cementová 183/3, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

GEM INTERNATIONÁL, spol. s r.o.

Prodej a pokládka koberců a ostatních podlahových krytin. Prodej stěrkovací hmoty, penetrace, lepidel, čistících zón parozábran a lišt.

Cihelní 1191/95, Ostrava (Moravská Ostrava)

PALUM, spol. s r.o.

Stavíme a vyrábíme ploty, zábradlí, brány a branky s elektrickým pohonem. Plotové dílce kovové a dřevěné. Stavíme oplocení rodinných domů, průmyslových a sportovních objektů. Zámečnické a demontážní práce. Vzorková prodejna. Plotové panely a pletiva.

náměstí Jiřího z Poděbrad 827/2, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Petr Ritter - UMĚLECKÉ ZÁMEČNICTVÍ

Výroba a prodej schodišť, nerezových zábradlí, interiéry. Kombinace dřevo, sklo a kámen. V nabídce také nerezový nábytek, madla, písmena, loga. Broušení nerezových trubek.

Prokopa Velikého 147/14, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

BIP, spol. s r.o.

Malo a velkoobchod se sortimentem kusových a celoplošných koberců. Široká nabídka podlahových krytin, přechodových, krycích i okrajových lišt včetně lepidel a pásků.

Horní 1486/61, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

ABC - PARKET Ostrava

Široký výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, tak i celodřevěných masivních podlah. Také vám nabízíme velký výběr interiérových dveří. Příprava povrchu před pokládkou, důsledné dodržení technologických postupů a starostlivou finální úpravu kvalitními prostředky.

Vršovců 1155/1, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

L&T Parket centrum, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment podlahových krytin – dřevěné podlahy/třívrstvé, masivní, palubky, dýhované a laminátové podlahy, venkovní terasy z exotických dřevin, PVC, koberce, apd. Součástí nabídky je i veškeré příslušenství – tj. soklové lišty, speciální profily, nivelace, laky, čističe.

Mostárenská 68/47, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?