Elektro, mobily a počítače

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Antonín Bučánek, e-shop s bílou elektronikou

on-line prodej bílé techniky a vestavěných spotřebičů. Nabízíme vám vestavěné spotřebiče, pračky, sušičky, chladničky, myčky, mrazáky, sporáky, mikrovlné trouby, vysvače různých značek Elektolux, Zanussi, Whirpool, AMICA apod.

Tlapákova 1386/7, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

ARKTIS Servis

Firma Vám již od roku 1990 nabízí návrhy, dodání a montáže klimatizací a tepelných čerpadel do bytů, kanceláří a rodinných domů, návrhy a realizace komplexních chladírenských zařízení, montovaných boxů a chladíren. Dále se zabýváme záručním a pozáručním servisem chlazení a klimatizace.

Poděbradova 1069/35, Ostrava (Moravská Ostrava)

Miroslav Švihel - MaV

Prodej a servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku závad, opravy, údržbu počítače. Instalace operačních systémů a veškerého softwaru, k...

Provozní 3236, Ostrava (Ostrava-Martinov)

INGDATA s.r.o.

Poskytujeme kvalitní servis a technickou podporu pro široké spektrum zařízení v oblasti výpočetní a kancelářské techniky od roku 1996. Naše odborn...

Křivá 1849/25, Ostrava, Moravská Ostrava (Moravská Ostrava)

IT Prime s.r.o. - Outsourcing IT a servis PC

Společnost IT PRIME s.r.o. je zaměřena na správu informačních technologií a dodávku komplexních služeb z této oblasti zákazníkům. Nabídka slu...

Herbenova 2/700, Ostrava

Led Neon Flex

Led Neon Flex - náhrada klasických neónových trubic. Nízká spotřeba, vysoká odolnost, snadná montáž.

Na Bunčáku 8, Ostrava

Allium, s.r.o. (pobočka Ostrava)

Pomáháme firmám zlepšovat jejich výsledky správným nastavením procesů, implementací a podporou podnikových informačních systémů (ERP, CRM) rozš...

Novinářská 1254/7, Ostrava

MUNAP COMPANY, s.r.o.

Internetový prodej levné výpočetní techniky - Počítače a notebooky s doručením zdarma. Paměťové karty a USB Flash disky s levnou dopravou již od 39 Kč. Možnost doručit zboží do dalšího dne či osobního odběru.

Nádražní 709/12, Vratimov

Počítače Tomala - PC BAZAR

POČÍTAČE TOMALA - PC BAZAR.NOVÉ A POUŽITÉ PC SESTAVY, NOTEBOOKY,KOMPONENTY A PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA SKVĚLÉ CENY. VÝKUP ZA HOTOVÉ! INSTALACE SOFTWARE, OPRAVY PC SESTAV A NOTEBOOKŮ.

Dr.Martína 1, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

ezastavárna

Zástavy zlata, elektroniky, mob. telefonů, automobilů, nemovitostí. Likvidace pozůstalostí. Servis mobilních telefonů, audio-video, PC. Otevřeno PO - NE 09:00 – 22:00 ezastavárna Ostrava-Poruba http://www.ekonomi.cz

Hlavní třída 1063/1, Ostrava-Poruba

Jan Hanzl

Tvorba profesionálních webových stárnek a e-shopů v Ostravě. Nabízíme webdesign, kódování webu, vývoj aplikací na míru, SEO optimalizaci, poradenství v oblasti marketingu e-shopů, technickou podporu po celý pracovní den a spousty dalšího.

Hradilova 53, Klimkovice

Ing. Miroslav Štefaník

IT služby pro firmy i domácnosti. Servis výpočetní techniky, dodávky a instalace HW/SW, správa sítí a serverů, poradenství, vývoj softtvare, tvorba webu, webhosting

Ryšových 416, Ostrava-Svinov

MiCoS SOFTWARE s.r.o.

Vývoj informačních systémů v oblasti evidence výpočetní techniky a ostatního majetku, kontrola činnosti zaměstnanců na PC, správa požadavků a úkolů.

Daliborova 25, Ostrava

Rudolf Krč KS - Servis

Gustava Klimenta 496/6, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Pc servis Jan Jelínek

Servis a prodej počítačů, notebooků, tiskáren a ostatních periférií. Nastavení internetu, wifi, síťování počítačů. Záchrana dat z USB disku, pevného disku, paměťové karty apod.Tvorba webových stránek. Zajištění domény, webhostingu, umístění na internet. Softwarové poradeství.

Ostrava

Westroad Servis - Václav Walter

Servis mobilních telefonů,výměny LCD displejů,Opravy systemových konektorů, Nahrávání CZ menu, softwarové opravy, Opravy mrtvých telefonů, Odblokace na sítě, Odblokace uživatelských kodů mobilního telefonu.

Výškovická 116, Ostrava - Zábřeh

Petr Žůrek

Montáže a opravy anténní a satelitní techniky. -- Rekonstrukce a modernizace stávajících televizních rozvodů, antén a satelitů. -- Zajištění digitálního televizního vysílání i satelitních programů.

Vítkovická 3082, Ostrava

Marcela Hloušková

Distributor bluetooth handsfree zařízení značky Seecode pro Českou a Slovenskou republiku.

Vyvýšená 370/19, Ostrava

WJ

Průmyslová automatizace, elektro práce, výstavba PC, servis elektro, PC, PLC S7, revize el. zařízení

Příborská 499/16, Ostrava - Hrabová

Dalibor Hanus - kanclservis.cz

Provádíme renovace a plnění tonerů, prodej použité laserové tiskárny, BMT parní a horkovzdušné sterilizátory, indikátory sterilizace, nerezové ka...

Cihelní 760/35, Ostrava-Moravská Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

DCA Metal s.r.o.

Vykupujeme barevné kovy po celé ČR. Cu Katoda,drát nový lesklý,granulát I, II,drát opalovaný Ceny mědi pravidelně sledujeme a aktualizujem LME, velkoobchod množství, celé kamiony

Ostrava

Jiří Němčík BBN - ELEKTRON

Opravy TV LCD a dalších přístrojů spotřební elektroniky, dále servis praček, myček, el. sporáků apod., montáže satelitních antén, zvonkových tabel a pohybových čidel, elektroinstalace, rekonstrukce reklamních panelů, montáže vánočních výzdob komerčních objektů.

Hornická 3013/43, Ostrava 1 (Moravská Ostrava)

Lumír Stříž

Pozáruční opravy praček všech značek v bytě zákazníků,v Ostravě i okolí.

Porubská 1013/21, Ostrava

ČAPEK - WinDUO, s.r.o.

Poskytujeme software Účetnictví pro podnikatele a Daňová evidence, finanční instituce, příspěvkové a nevýdělečné organizace. Obsahuje základní agendy včetně sestav a výkazů. Multiverze i síťové verze. WinDUO Gratis (do 1500 dokladů ročně) bezplatně.

Chittussiho 734/13, Ostrava (Slezská Ostrava)

Flamy Pardubice, a.s.

Nabízíme a provádíme servis kopírky, tiskárny, tonery, cartridge a další kancelářskou techniku. Profesionální renovace tonerů a náplní. Nabízím...

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Hshop.cz

Prodej počítačů, bílého zboží, mobilních telefonů, televizorů, audia, fotoaparátů, navigací, hodinek, parfémů, zahradní techniky. Internetová a kamenná prodejna. Expedice zboží do 24hodin. Splátkový prodej bez navýšení.

Daliborova 483/10, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

PDA-Notebooky.cz

On-line obchod se zaměřením na počítače, nabízíme dovoz zdarma po celé ČR. Prodáváme počítače, monitory, tiskárny, notebooky, videohry, USB flash disky, PDA a GPS značek Acer, Asus, Benq, Blaupunkt, Canon, Garmin, Tomtom, Mio, HP.

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Antény - Marek Šťastný

Prodej, montáž a opravy televizích antén, satelitních kompletů

Jugoslávská 28, Ostrava

FINIŠ OSTRAVA, veřejná obchodní společnost

Montujeme a prodáváme klimatizace LG, poradenská činnost, projekce. Prodej a distribuce výdejníků pramenité vody a distribuce pramenité vody do kanceláří, firem a domácností. Prodej a montáže chladicích a mrazicích zařízení, vybavení prodejen, restaurací. Nabízíme lednice, výrobníky ledu, mrazicí pulty a boxy, atd.

Vančurova 560/22, Ostrava (Slezská Ostrava-Muglinov)

Měření a regulace, telemetrie a aplikace systémů pro ochranu osob a majetku v oblasti hornictví, energetiky, ekologie.

Home-elektro.cz

On-line obchod se značkovou elektronikou, nabízíme dovoz zdarma po celé ČR. Prodáváme i na splátky kamery, DVD, MP3, televize, LCD značek Philips, Sony, Pioneer, Canon, Garmin, GoGen, JVC, Hyundai, Samsung, Thomson, Panasonic, Blaupunkt.

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

cloudnero

Cloudnero je mezinárodní e-commerce systém, který naprosto mění hru v online byznysu. S pomocí toho systému je možné absolutně centralizovat podnikání na internetu i s tím mimo něj. Obsahuje chytrý e-shop s moderním designem na míru, všechny nezbytné firemní systémy a marketingové služby.

Hlubinská 1378/36, Ostrava

EUSAT Systems

Kamenný a internetový obchod satelitní a digitální techniky. Nabízíme Vám DVB-S (satelitní) i DVB-T set top box a DVB-ST combo přijímače všech mož...

28. října 819/265, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

DigiHit.cz

Prodej digi fotoaparátů, videokamer, tiskáren, mobilních telefonů. Jsme profesionálové na digitální fotoaparáty a příslušenství. Canon, Olympus, Fujifilm, Kodak, Sony a další. Vše skladem, záruka 2 roky.

Prodloužená 807, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

GAME SHOP

Nabídka počítačových her, herních konzolí a vše spojené s hraním.

Plzeňská 466/359, Ostrava (Ostrava-Stará Bělá)

Elektro-kuchyně.cz

Provoz internetového obchodu s bílým zbožím, nabídka dovozu zdarma po celé ČR. Prodej i na splátky - pračky, ledničky, mrazáky, myčky, sporáky, trouby aj.

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

GS Mobil, s.r.o.

Prodej mobilních telefonů, mp3 přehrávačů, paměťových karet, GPS navigací a příslušenství k mobilní elektronice. Reklamní předměty a USB flashdisky.

28. října 548/8, Ostrava (Moravská Ostrava)

TENZONA, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní činnost související s realizací průmyslových vážních systémů. Osvědčená kvalita a spolehlivost jsou základní charakteri...

Novoveská 101/27, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

1.HP SERVIS, s.r.o.

Malo-velkoobchod a servis volně stojících a vestavěných spotřebičů. Nabízíme záruční servis Mora, LG, Romo, Fagor, Faber, Gorenje, Candy, Whirlpool, Samsung, Ardo, Monetti, Ignis, Beko, Karma, Baumatic, Edesa, Eurotech, Amica, Nardi.

Hornopolní 933/36, Ostrava (Moravská Ostrava)

Gaben, spol. s r.o.

Prodáváme systémy využívající čárové kódy, identifikační systémy, přenosné terminály pro sběr dat, RFID, snímače čárových kódů, apliká...

Hájkova 558/1, Ostrava

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?