Výroba stavebnin

 

Strana:   1 2 3

AAA-ŽALUZIE-OSTRAVA

nabízíme žaluzie horizontální-všechny typy,i imitace dřeva a dřevěné,dále vekovní lamelové vhodné na zabezpečení výloh,dveří atd,žaluzie ver...

Opavská 20, Ostrava - Poruba

RONAX DEVICES s.r.o.

Dovážíme PVC fólie a komponenty pro lamelové clony z USA, výroba pevných a posuvných lamelových clon a plastových závěsů s čirým průhledem.

Halasova 810/8 , Ostrava - Vítkovice

Lumír Motyka - Lumo

Výroba, prodej a montáž garážových vrat, venkovních rolet, venkovních a interiérových žaluzií, sítí proti hmyzu, látkových rolet a žaluzií aj. stínící techniky.

Provozní 5494/4, Ostrava-Třebovice (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

ALUMONT plast s.r.o.

Výroba, prodej, montáž a servis plastových oken, dveří a zimních zahrad, vnitřních a venkovních parapetů, žaluzií a rolet.

Slavíkova 6068/18, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Progress - Moravia, s.r.o.

PROGRESS-MORAVIA, s.r.o. je členem průmyslové skupiny Progress Industry Group, Polsko – výhradním zástupcem pro Českou republiku. Vedle obchodní činnosti poskytuje technicko-poradenské služby při zavádění, provozu a servisu výrobků.

Slavíkova 1744/22, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Glascomp, s.r.o.

Výroba prosklených konstrukcí z plochého, čirého skla a zrcadla, lepeného a tvrzeného (kaleného) bezpečnostního skla, dekorativního skla, z Lacobely...

Volenská 1680, Šenov

VELY - TREND, s.r.o.

Plastová okna a dveře REHAU - dodávka a montáž. Poskytujeme komplexní služby včetně demontáže, odvozu, ekologické likvidace starých oken a dveří. Dodáváme vnitřní a venkovní parapety, předokenní rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Revitalizace bytových a rodinných domů.

Rudná 930/31, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

HAPUR, spol. s r.o.

Výroba - montáž - servis: garážová a průmyslová sekční vrata, rychlonavíjecí vrata, vyrovnávací můstky, těsnící límce, automatické dveře, rolovací vrata a mříže, brány a závory.

Elišky Krásnohorské 449/20, Ostrava

A typ - Okna Dveře

Nabídka zateplování oken izolačním dvojsklem. Prodej a montáž dřevěných eurooken, plastových a hliníkovýc oken, vnitřních i venkovních dveří.

28. října 359/210, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

ENESPO, s.r.o.

Společnost Enespo, s.r.o. se specializuje především na výrobu a montáž vjezdových brán, plotových polí, kovaných výplní, pohonů pro vrata, brány...

Buničitá 201/2, Vratimov

EVROMONT PLAST, spol. s r.o.

Výroba plastových oken a dveří, výroba hliníkových oken, dveří, výkladců a fasád, výroba oken z kompozitního materiálu fiberglass, demontáž a montáž oken i parapetů, dodávky a montáž žaluzií a sítí proti hmyzu, likvidace odpadu.

Výhledy 25, Ostrava (Ostrava-Hošťálkovice)

JS konsorcium, s.r.o.

Výrobce a dodavatel stínící techniky, garážových vrat, vjezdových bran, sítí proti hmyzu, roletových systémů.

Vřesinská 128/40, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Kirk, s.r.o.

Kompletace a montáže sekčních průmyslových vrat včetně veškerého příslušenství a vybavení, automatických dveří z hliníkových profilů a automatických vjezdových bran a závor všeho typu na dálkové ovládání.

Cihelní 2581/81, Ostrava (Moravská Ostrava)

KRBY HRANICE

Návrh a realizace staveb, vnitřních teplovzdušných krbů v rustikálním, moderním a stylovém provedení s možností rozvodu vzduchu do místností a prodej krbových vložek litinových a kombinovaných, krbových kamen a příslušenství.

Sokolská třída 2783/82, Ostrava (Moravská Ostrava)

KRBY MORAVA, s.r.o.

Dodáváme interiérové krby, zahradní krby a grily, krbová kamna, kachlová kamna a krby, krbové vložky, tepolovodní výměníky, krbové nářadí a ostatní doplňky. Stavby krbů realizujeme v celé ČR.

Nádražní 3221/138b, Ostrava (Moravská Ostrava)

JS okna, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří z moderního 5-ti komorového profilového systému Panorama 3000 a jako novinka od r.2009 7-mi komorový profil Panorama 7000, se středovým systémem MD. Záruční a pozáruční servis.

Pod Nemocnicí 2233/9, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Fenbau, s.r.o.

Vyrábíme ze špičkových německých a belgických profilů plastová i hliníková okna, dveře a protipožární dveře. Naší specializací je výroba zi...

Gajdošova 3112/59, Ostrava (Moravská Ostrava)

SINEKO Engineering s.r.o.

Vyrábíme jímky, žumpy, plastové nádrže, měrné šachty, septiky, vodojemy, odlučovače tuků a odlučovače ropných látek. Provádíme montáž a servis pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, septiky, jímky, žumpy, nádrže, ČOV, odlučovače.

Místecká 329/258, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

Dako, spol. s r.o.

Výroba, prodej a montáž dřevěných oken, eurooken a dveří z masivu. Prodej palivového dřevě, dřvěných briket, sušení dřeva.

Slovenská 1103/4, Ostrava

Terno Firek, s.r.o.

Mimo plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna v naší nabídce máme i střešní okna, šírokou škálu vnitřních i venkovních vstupních dveří, okenních rolet, garažových rolovacích i sekčních dveří a ostatních doplňků ( žaluzie, roletky, síťě proti hmyzu ...). Prodej a montáž.

Pobialova 1432/23, Ostrava (Moravská Ostrava)

Satjam, s.r.o.

dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Michalská 502/18, Ostrava (Slezská Ostrava)

EKOSTYREN, s.r.o.

Pokládka podlah z lehkých betonů, polystyrénbetonů a pěnobetonů. Provádění litých podlah - anhydritů.

Jezdiště 804, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

RAPIDOIL HAKO, s.r.o.

Dle požadavků vyrobíme produkty od kovových plotových dílců až po pojezdové brány. Vyrobíme poličky, skříňky, kancelářské stoly. Nabízíme i ...

Na Heleně 5004/2, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

OK plast, spol. s r.o.

Výroba stavebních hmot, tj. výroba a montáž výplní stavebních otvorů z moderních PVC profilů se středovým těsněním zn. INTERNOVA s celoobvodový...

Mariánskohorská 3197/63, Ostrava

Stolařství Šindler, stolařství

Společnost se zabývá stolařskou výrobou, která se specializuje na komplexní řešení interiéru, společnosti jež se snaží zákazníka nadchnout a us...

Starokoblovská 39/12, Ostrava (Slezská Ostrava-Koblov)

THERM, spol. s r.o.

Provádíme komplexní revitalizace a zateplování staveb. Vyrábíme plastová a hliníková okna a dveře.

Pavlovova 1351/44, Ostrava - Zábřeh

Petr Ritter - UMĚLECKÉ ZÁMEČNICTVÍ

Výroba a prodej schodišť, nerezových zábradlí, interiéry. Kombinace dřevo, sklo a kámen. V nabídce také nerezový nábytek, madla, písmena, loga. Broušení nerezových trubek.

Prokopa Velikého 147/14, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Nabídka kovaných polotovarů a hotových výrobků z kovu, hotových bran a plotů a dalších kovářských částí a dílů, které jsou vyrobeny a konstruovány tak, aby s nimi mohli pracovat i kutilové a amatéři.

Topdoors Cz Ostrava, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a montáží interierových dveří a zárubní. Od roku 2008 vyrábí i kuchyňské linky, vestavěné skříně, schody, nábytek z lamina i z masivu, dřevěné zábradlí a různé doplňky – vše na míru dle Vašich požadavků.

Cementová 183/3, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

PALUM, spol. s r.o.

Stavíme a vyrábíme ploty, zábradlí, brány a branky s elektrickým pohonem. Plotové dílce kovové a dřevěné. Stavíme oplocení rodinných domů, průmyslových a sportovních objektů. Zámečnické a demontážní práce. Vzorková prodejna. Plotové panely a pletiva.

náměstí Jiřího z Poděbrad 827/2, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

PALUM, spol. s r.o.

Výroba a stavba plotů, zábradlí a bran s elektrickým pohonem. Nabídka komplentího oplocení rodinných domů a průmyslových objektů. Kovové a dřevěné plotové dílce.

náměstí Jiřího z Poděbrad 827/2, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Ing. Vladimír Slonka - okna, dveře, schody

Provádíme návrhy, výrobu a montáž oken, dveří, schodišť, nábytku a interiérů.

Petřvaldská 486, Šenov

František Vaněk - Infrakabina Paradise

Prodej a výroba infrasauny.

Novinářská 1113/3, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Tomáš Botko, dřevěné polotovary

Výrobce dřevěných polotovarů.

Čujkovova 1739/36, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

Kontejnery Ostrava, s.r.o.

Prodej a pronájem kontejnerů.

Pavlovova 2701/50, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

Tomáš Jeřábek

Montáže

Hasičská 551/52, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

OLMAR

Nabídka služeb v oblasti bazénů.

Hlavní třída 1063/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Kamenolomy ČR, s.r.o.

Společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. zajišťují těžbu, výrobu a prodej drceného kameniva pro betonárky, obalovny asfaltových směsí, silniční a inženýrské stavby, kamenivo pro kolejová lože a regulaci vodních toků.

Polanecká 849, Ostrava (Ostrava-Svinov)

Winpool CZ, s.r.o.

Nabídka bazénů a služeb okolo nich.

Šalounova 627/20, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Břidlice Morava, a.s.

Nabídka těžby a úpravy kamene.

Sazečská 302/8, Ostrava (Slezská Ostrava)

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?