Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Fenbau, s.r.o.

Vyrábíme ze špičkových německých a belgických profilů plastová i hliníková okna, dveře a protipožární dveře. Naší specializací je výroba zi...

Gajdošova 3112/59, Ostrava (Moravská Ostrava)

Zabýváme se výrobou i prodejem papírových tašek, sáčků, apod. které jsou 100% ekologické. Zabýváme se také potiskem tašek a obalů.

IMPRO

Zaměřujeme se převážně na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní na míru dle přání a požadavků zákazníka.

28. října 2592/153, Ostrava (Moravská Ostrava)

Firma AKIMEX s.r.o. vznikla v roce 1999 s cílem vytvoření inženýrské organizace, zabývající se kompletním servisem v oblasti dodávek mechanických d...

K - INTERIER Morava

Vyrábíme na zakázku nábytek a interiéry včetně kompletního vybavení pro kuchyně, byty, kanceláře, hotely a firmy.

Holvekova 660/24, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčičky)

AZK - trade, s.r.o.

Distributor výrobků 3M. Dodavatel lepících pásek maskovacích, balicích, pro bezpečnostní značení. Oboustranné pásky VHB pro extrémní zatížení,...

Porážková 1424/20, Ostrava (Moravská Ostrava)

ANPRO, s.r.o.

Velkoobchod - manikúra, pedikúra, nehtová modeláž a dezinfekce. Rekvalifikace, školení a kurzy pro obory manikúra, pedikúra, nehtová modeláž.

Prostorná 814/5, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

A typ - Okna Dveře

Nabídka zateplování oken izolačním dvojsklem. Prodej a montáž dřevěných eurooken, plastových a hliníkovýc oken, vnitřních i venkovních dveří.

28. října 359/210, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Vipor, v.o.s.

Jsme velkoobchod s obalovým a kancelářským zbožím. Nabízíme sáčky, tašky, fólie, přířezy včetně pytlů na tříděný odpad. Prodáváme i toaletní papír, papírové ručníky, jednorázové nádobí. Zajistíme potisk zboží, rozvoz zdarma, chráněná dílna, ISO 9001.

Vřesinská 22/32, Ostrava (Ostrava-Poruba)

TENZONA, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní činnost související s realizací průmyslových vážních systémů. Osvědčená kvalita a spolehlivost jsou základní charakteri...

Novoveská 101/27, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Poskytujeme stavoznaky, vodoznaky, tlakové spínače, solenoidové, pojistné, redukční a vysokotlaké ventily, průhledítka, keramické kulové kohouty, vodoznaková skla, slídy. Zastupujeme firmy Phönix, Bollin, Beta, Cera-System, Era-Sib, Noris, Igema, Götze.

vse-pro-vina.cz

Jsme velkoobchodní prodejna příslušenství pro vína, doplňků pro vinotéky, dárkových kazet na vína, otvíráků, zátek, sklenic, dárkových krabiček se somelierským příslušenstvím.

Provozní 5560/1b, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

EKOSTYREN, s.r.o.

Pokládka podlah z lehkých betonů, polystyrénbetonů a pěnobetonů. Provádění litých podlah - anhydritů.

Jezdiště 804, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

VELY - TREND, s.r.o.

Plastová okna a dveře REHAU - dodávka a montáž. Poskytujeme komplexní služby včetně demontáže, odvozu, ekologické likvidace starých oken a dveří. Dodáváme vnitřní a venkovní parapety, předokenní rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Revitalizace bytových a rodinných domů.

Rudná 930/31, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

MARUŠÍK PRODEJ ŘEZIVA

Jednou ze služeb je řezání hranolů a krovů na míru dle přání zákazníka. Nabízíme impregnaci v nejmodernější namáčecí impregnační lince. Tato linka je zárukou profesionálního ošetření řeziva proti plísním a škůdcům.

Martinovská 3016/108, Ostrava (Ostrava-Martinov)

David Machura, ocelové konstrukce

Firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí a technologického zařízení betonáren. Dále se firna zabývá záměčnickými pracemi a servisem betonáren. Výroba dle Vaší výkresové dokumentace.

Nerudova 270/28, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Glascomp, s.r.o.

Výroba prosklených konstrukcí z plochého, čirého skla a zrcadla, lepeného a tvrzeného (kaleného) bezpečnostního skla, dekorativního skla, z Lacobely...

Volenská 1680, Šenov

Info Navigator, s.r.o.

Velkoobchodní prodej. Výroba značkových pracovních oděvů, dodávky po celé ČR i SK. Kompletní nabídka sortimentu: pracovní oděvy, obuv, reklamní textil, ochranné pomůcky, rukavice, pracovní vesty, respiratory, přilby, drogerie. Zakázková výroba.

Zengrova 630/83, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Satjam, s.r.o.

dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Michalská 502/18, Ostrava (Slezská Ostrava)

KRBY HRANICE

Návrh a realizace staveb, vnitřních teplovzdušných krbů v rustikálním, moderním a stylovém provedení s možností rozvodu vzduchu do místností a prodej krbových vložek litinových a kombinovaných, krbových kamen a příslušenství.

Sokolská třída 2783/82, Ostrava (Moravská Ostrava)

Topdoors Cz Ostrava, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a montáží interierových dveří a zárubní. Od roku 2008 vyrábí i kuchyňské linky, vestavěné skříně, schody, nábytek z lamina i z masivu, dřevěné zábradlí a různé doplňky – vše na míru dle Vašich požadavků.

Cementová 183/3, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

Cukrářství VIKI

Vyrábíme a dodáváme cukrářské a pekařské výrobky - zákusky, mini zákusky, výrobky light pro diabetiky, dorty na objednávku, balené dorty, rolády, řezy, koláče a frgály, vyráběné klasickým ručním způsobem bez použití polotovarů a směsí.

Obránců míru 241/29, Ostrava-Vítkovice

Glumbík, s.r.o.

Instalujeme vysokotlaké plynovody a produktovody. Výstavba, demontáže, přeložky a rehabilitace plynovodů. Instalujeme plyn a plynová zařízení. Vyrábíme a opravujeme trasové uzávěry včetně oplocení a ocelové konstrukce.

Novoveská 1261/5, Ostrava-Mariánské Hory

MIKES

Ofsetový tisk ve 4 barvách a ve formátu BO. Vyrábíme kašírované krabice, displaye, reklamní a prodejní stojany, klopové krabice, tvarové výseky, přířezy, mřížky, fixační vložky - vše z 3 a pětivrstvé vlnité lepenky. Nabízíme rychlost a kvalitu.

Jelínkova 278/2a, Ostrava-Svinov

PALUM, spol. s r.o.

Stavíme a vyrábíme ploty, zábradlí, brány a branky s elektrickým pohonem. Plotové dílce kovové a dřevěné. Stavíme oplocení rodinných domů, průmyslových a sportovních objektů. Zámečnické a demontážní práce. Vzorková prodejna. Plotové panely a pletiva.

náměstí Jiřího z Poděbrad 827/2, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Schur Flexible Poland Sp. z o.o

Vyrábíme potištěné fólie technologií Flexotisk (10 barev), nabízíme přímou konfekci - doypack, sáčky s různým typem zamykání vč. šňůrek v barevné mutaci. Materiál - PP, OPP, CPP, BOPP, PET, LDPE, metalizované fólie, kombinace (vyšší nepropustnost).

S. K. Neumanna 608/7, Ostrava-Moravská Ostrava

Petr Ritter - UMĚLECKÉ ZÁMEČNICTVÍ

Výroba a prodej schodišť, nerezových zábradlí, interiéry. Kombinace dřevo, sklo a kámen. V nabídce také nerezový nábytek, madla, písmena, loga. Broušení nerezových trubek.

Prokopa Velikého 147/14, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Karfo velkoobchod, s.r.o.

Poskytujeme náhradní plnění ZPS. Nabízíme čisticí prostředky - Jar, dezinfekce, sapony, prášky, mýdla, dále papír, zásobníky, kartáče, smetáky, mopy, úklidové vozíky, štětce, koše, kbelíky, sáčky PVC, prostředky do myček, hadry, mycí pasty, krémy.

Šenovská 750/80, Ostrava (Slezská Ostrava)

BS-spoj, s.r.o.

Nabídka velkoobchodního i maloobchodního prodeje spojovacího a upevňovacího materiálu.

Výstavní 3242/49b, Ostrava (Moravská Ostrava)

Stolařství Šindler, stolařství

Společnost se zabývá stolařskou výrobou, která se specializuje na komplexní řešení interiéru, společnosti jež se snaží zákazníka nadchnout a us...

Starokoblovská 39/12, Ostrava (Slezská Ostrava-Koblov)

ARTEX kuchyně

Firma Artex vznikla v roce 1993 jako výrobní firma a od samého počátku jsme se zabývali výrobou nábytku. V roce 1997 jsme rozšířili naše aktivity o...

Keramická 25, Ostrava (Slezská Ostrava)

Dimont HDX, s.r.o.

Provádíme výrobu a prodej dílů od SSAB a otěruvzdorných plechů Hardox.Dále nabízíme dělení plamenem,plazmou,vodním paprskem a laserem.

Lihovarská 618/2, Ostrava

Lowellpro sportswear

Výroba a prodej modního značkového oblečení pro sportovní využití času, zakázková výroba dresů vlastního designu.

Novoveská 101/27, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Dárková a distribuční, s.r.o.

Prodejce čokoládových cukrovinek.

Šalounova 470/38, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

HANSANET, spol. s r.o.

Prodejce gumárenských produktů a plastových polotovarů.

Štramberská 1218/41, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

THERM, spol. s r.o.

Provádíme komplexní revitalizace a zateplování staveb. Vyrábíme plastová a hliníková okna a dveře.

Pavlovova 1351/44, Ostrava - Zábřeh

Paintball Elite Ostrava

Pořádání paintbaloových akcí pro firmy i menší skupiny zájemců, zapůjčování kompletního paintballového vybavení včetně oblečení.

Ostrava , (Nová Bělá - Aréna Hollywood)

PERGE International s.r.o.

nabízíme široký sortiment nátěrových hmot

Masarykovo náměstí 3/3, Ostrava (Moravská Ostrava)

Jelínek - Top Produkt, s.r.o.

Prodej a výroba školního nábytku.

Tichá 464/1, Ostrava (Ostrava-Svinov)

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?