Nacházíte se: Úvod - Velkoobchod a výroba

 

Velkoobchod a výroba

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

RAPIDOIL HAKO, s.r.o.

Dle požadavků vyrobíme produkty od kovových plotových dílců až po pojezdové brány. Vyrobíme poličky, skříňky, kancelářské stoly. Nabízíme i ...

Na Heleně 5004/2, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

vse-pro-vina.cz

Jsme velkoobchodní prodejna příslušenství pro vína, doplňků pro vinotéky, dárkových kazet na vína, otvíráků, zátek, sklenic, dárkových krabiček se somelierským příslušenstvím.

Provozní 5560/1b, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

K - INTERIER Morava

Vyrábíme na zakázku nábytek a interiéry včetně kompletního vybavení pro kuchyně, byty, kanceláře, hotely a firmy.

Holvekova 660/24, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčičky)

PCV Alfa s.r.o.

PCV Alfa s.r.o. je obchodní společnost založená v roce 1994. Nabízíme široký sortiment stavebních materiálů pro stavební firmy, které se zabývají...

Frýdecká 332, Ostrava (Slezská Ostrava-Kunčičky)

Elmich Art Toys, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod a dovážíme hračky, domácí potřeby a kosmetiku. Nabízíme široký sortiment svíček, svícnů, kuchyňských potřeb a dárkového zboží. Rovněž se zabýváme velkoobchodním prodejem umělých květin, váz a keramiky.

U Hrůbků 1570/123, Ostrava (Ostrava-Nová Ves)

David Machura, ocelové konstrukce

Firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí a technologického zařízení betonáren. Dále se firna zabývá záměčnickými pracemi a servisem betonáren. Výroba dle Vaší výkresové dokumentace.

Nerudova 270/28, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

JS okna, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří z moderního 5-ti komorového profilového systému Panorama 3000 a jako novinka od r.2009 7-mi komorový profil Panorama 7000, se středovým systémem MD. Záruční a pozáruční servis.

Pod Nemocnicí 2233/9, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Josef Vlček - e-shop s luxusním dárkovým zbožím

Nabízíme internetový prodej luxusních dárků a bronzových soch, ozdobných předmětů z kovu, zahradní dekorace, kovový design, originální a netradiční dárky.

Knížecí 219/5, Ostrava (Ostrava-Nová Ves)

Satjam, s.r.o.

dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Michalská 502/18, Ostrava (Slezská Ostrava)

Industroprofil, spol. s r.o.

Široký sortiment hutních materiálu / skladem cca 3000 tun / •profilová ocel •betonářská ocel •tažená ocel •trapézové plechy a ostatní ...

Polanecká 847/49a, Ostrava (Ostrava-Svinov)

Koelner Morava, s.r.o. - e-shop se spojovacím materiálem

Online prodej spojovacího materiálu a kotevní techniky a to: kotvení tepelných izolací plochých střech, kotvení tepelných izolací fasád, chemické a...

Československé armády 541/58, Ostrava (Ostrava-Michálkovice)

Glascomp, s.r.o.

Výroba prosklených konstrukcí z plochého, čirého skla a zrcadla, lepeného a tvrzeného (kaleného) bezpečnostního skla, dekorativního skla, z Lacobely...

Volenská 1680, Šenov

FACTOR International s.r.o. MONI

Vyrábíme značku MONI - kuchyňké houbičky, tělové houbičky, podlahové hadry, podlahové utěrky, super utěrky, univerzální utěrky, houbové utěrky, ostré utěrky, mikroutěrky. Dále vyrábíme foto prostírání, kořenky, drátěnky, kolíčky na prádlo, pet otvíráky, šnůry na prádlo.

Provozní 5494/4, Ostrava-Třebovice

FEBE TRADE, s.r.o.

Prodej hutního materiálu. Firma zajišťuje dodávky ocelových trubek, potrubních systémů – kolen, ohybů, redukcí, T-kusů, zároveň plochých výrobků, výkovků a dalších.

Želazného 256/1, Ostrava (Slezská Ostrava-Muglinov)

KOMA - Servis, s.r.o.

Firma se zabývá projekcí hydraulických systémů, výrobou hydraulických agregátů, diagnostikou strojů a obchodní činností v oblasti hydrauliky. Prov...

Ruská 514/41, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

MANUTAN s.r.o. (pobočka Ostrava)

Manutan je řešením pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a skl...

Provozní 5493/5, Ostrava

AZK - trade, s.r.o.

Distributor výrobků 3M. Dodavatel lepících pásek maskovacích, balicích, pro bezpečnostní značení. Oboustranné pásky VHB pro extrémní zatížení,...

Porážková 1424/20, Ostrava (Moravská Ostrava)

Zabýváme se výrobou i prodejem papírových tašek, sáčků, apod. které jsou 100% ekologické. Zabýváme se také potiskem tašek a obalů.

HENISTA, s.r.o.

Nabízíme opravy a zakázkovou výrobu dámské konfekce, kostýmů, sukní, vyrábíme pracovní oblečení a uniformy pro hotely, banky, hotelové školy.

Výškovická 3085/2, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

Jandík Interiér, s.r.o.

Realizujeme interiéry, vyrábíme kuchyňské linky, dětské pokoje a vestavné skříně na míru.

Bílovecká 445/42, Ostrava (Ostrava-Svinov)

ENESPO, s.r.o.

Společnost Enespo, s.r.o. se specializuje především na výrobu a montáž vjezdových brán, plotových polí, kovaných výplní, pohonů pro vrata, brány...

Buničitá 201/2, Vratimov

ALUMONT plast s.r.o.

Výroba, prodej, montáž a servis plastových oken, dveří a zimních zahrad, vnitřních a venkovních parapetů, žaluzií a rolet.

Slavíkova 6068/18, Ostrava (Ostrava-Poruba)

KRBY MORAVA, s.r.o.

Dodáváme interiérové krby, zahradní krby a grily, krbová kamna, kachlová kamna a krby, krbové vložky, tepolovodní výměníky, krbové nářadí a ostatní doplňky. Stavby krbů realizujeme v celé ČR.

Nádražní 3221/138b, Ostrava (Moravská Ostrava)

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí hal, střech, mostů, stožárů, kontejnerů, těles aj.

Kirk, s.r.o.

Kompletace a montáže sekčních průmyslových vrat včetně veškerého příslušenství a vybavení, automatických dveří z hliníkových profilů a automatických vjezdových bran a závor všeho typu na dálkové ovládání.

Cihelní 2581/81, Ostrava (Moravská Ostrava)

HAPUR, spol. s r.o.

Výroba - montáž - servis: garážová a průmyslová sekční vrata, rychlonavíjecí vrata, vyrovnávací můstky, těsnící límce, automatické dveře, rolovací vrata a mříže, brány a závory.

Elišky Krásnohorské 449/20, Ostrava

RAPPA s.r.o. HRAČKY - DÁRKY - KARNEVAL

Široký sortiment kvalitních hraček, dárkových předmětů, karnevalových doplňků a zábavné pyrotechniky. Hračky dovážíme jak z Dálného východu tak ze států Evropské unie. Náš sortiment dodáváme po celé ČR. Nyní si můžete objednat na e-shopu.

Za Humny 1082/1, Ostrava (Ostrava-Polanka nad Odrou)

Info Navigator, s.r.o.

Velkoobchodní prodej. Výroba značkových pracovních oděvů, dodávky po celé ČR i SK. Kompletní nabídka sortimentu: pracovní oděvy, obuv, reklamní textil, ochranné pomůcky, rukavice, pracovní vesty, respiratory, přilby, drogerie. Zakázková výroba.

Zengrova 630/83, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Globos Bohemia, s.r.o.

Provádíme reklamní potisk nafukovacích balónků - kulatých, ve tvaru srdce i figur. Zajistíme dekorace nafukovacími balónky, reklamu s nafukovacími balónky. Veškeré příslušenství.

Mírová 385/57, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

TENZONA, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní činnost související s realizací průmyslových vážních systémů. Osvědčená kvalita a spolehlivost jsou základní charakteri...

Novoveská 101/27, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Progress - Moravia, s.r.o.

PROGRESS-MORAVIA, s.r.o. je členem průmyslové skupiny Progress Industry Group, Polsko – výhradním zástupcem pro Českou republiku. Vedle obchodní činnosti poskytuje technicko-poradenské služby při zavádění, provozu a servisu výrobků.

Slavíkova 1744/22, Ostrava (Ostrava-Poruba)

ANPRO, s.r.o.

Velkoobchod - manikúra, pedikúra, nehtová modeláž a dezinfekce. Rekvalifikace, školení a kurzy pro obory manikúra, pedikúra, nehtová modeláž.

Prostorná 814/5, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Saton, spol. s r.o.

Hlavními činností naší firmy je stavebnictví, pronájem stavebních strojů, kovovýroba - zámečnictví, prodej materiálů pro reklamu - Online objednávky, výroba reklam.

Švermova 323/61, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

GS Mobil, s.r.o.

Prodej mobilních telefonů, mp3 přehrávačů, paměťových karet, GPS navigací a příslušenství k mobilní elektronice. Reklamní předměty a USB flashdisky.

28. října 548/8, Ostrava (Moravská Ostrava)

BMB Ocel, s.r.o.

Prodej hutního materiálu a zvláště prodej ocelových, bezešvých, hladkých, závitových 11353,11523, spirál. svařovaných a kotlových 12021 a 12022.

Daliborova 432/3, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Obaly Ostrava .cz

Obaly Ostrava - široký sortiment obalového materiálu. Velký výběr kartonových krabic, fólií, lepících pásek, papírových pytlů, sáčků a jednorazového nádobí.

Holvekova 31, Ostrava

Armatury Juřík, servis armatur

Prodáváme a nabízíme servis armatur Asco/Joucomatic a příslušenství. Nabízí průmyslové armatury, uzavírací klapky, kulové kohouty aj.

Pohraniční 504/27, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Vipor, v.o.s.

Jsme velkoobchod s obalovým a kancelářským zbožím. Nabízíme sáčky, tašky, fólie, přířezy včetně pytlů na tříděný odpad. Prodáváme i toaletní papír, papírové ručníky, jednorázové nádobí. Zajistíme potisk zboží, rozvoz zdarma, chráněná dílna, ISO 9001.

Vřesinská 22/32, Ostrava (Ostrava-Poruba)

A typ - Okna Dveře

Nabídka zateplování oken izolačním dvojsklem. Prodej a montáž dřevěných eurooken, plastových a hliníkovýc oken, vnitřních i venkovních dveří.

28. října 359/210, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Fenbau, s.r.o.

Vyrábíme ze špičkových německých a belgických profilů plastová i hliníková okna, dveře a protipožární dveře. Naší specializací je výroba zi...

Gajdošova 3112/59, Ostrava (Moravská Ostrava)

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?