Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Richard Havel, stínící technika

Dodávku a montáž stínící a vjezdové techniky včetně jejich doplňků, parkovacích systémů.

K Myslivně 6056/2, Ostrava (Ostrava-Poruba)

A typ - Okna Dveře

Nabídka zateplování oken izolačním dvojsklem. Prodej a montáž dřevěných eurooken, plastových a hliníkovýc oken, vnitřních i venkovních dveří.

28. října 359/210, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Udo SK.CZ, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových, hliníkových a dřevěných (EURO) oken, interiérových, extérierových dvěří a zárubní, elementů uměleckého kovářství. Od ledna 2008 firma vyrábí vlastní okna a dveře s vlepovaným sklem.

Rudná 778/74, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

FiltryOstrava.cz

Filtrační technika pro dům, firmu i průmysl za nej ceny. Čističky vzduchu, pračky vzduchu, zvlhčovače, odvlhčovače, topidla, filtrace vody, kuřácké kabiny a další.

Ostrava, Havířov

Satjam, s.r.o.

dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Michalská 502/18, Ostrava (Slezská Ostrava)

JS okna, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří z moderního 5-ti komorového profilového systému Panorama 3000 a jako novinka od r.2009 7-mi komorový profil Panorama 7000, se středovým systémem MD. Záruční a pozáruční servis.

Pod Nemocnicí 2233/9, Ostrava (Ostrava-Poruba)

MIREL TRADING a.s.

Český výrobce tepelně izolačních a obalových materiálů z pěnového polyetylénu značky MIRELON a materiálů z extrudovaného polystyrénu STARLON.

Mourová 114/7, Vratimov

Fenbau, s.r.o.

Vyrábíme ze špičkových německých a belgických profilů plastová i hliníková okna, dveře a protipožární dveře. Naší specializací je výroba zi...

Gajdošova 3112/59, Ostrava (Moravská Ostrava)

HAPUR, spol. s r.o.

Výroba - montáž - servis: garážová a průmyslová sekční vrata, rychlonavíjecí vrata, vyrovnávací můstky, těsnící límce, automatické dveře, rolovací vrata a mříže, brány a závory.

Elišky Krásnohorské 449/20, Ostrava

EVROMONT PLAST, spol. s r.o.

Výroba plastových oken a dveří, výroba hliníkových oken, dveří, výkladců a fasád, výroba oken z kompozitního materiálu fiberglass, demontáž a montáž oken i parapetů, dodávky a montáž žaluzií a sítí proti hmyzu, likvidace odpadu.

Výhledy 25, Ostrava (Ostrava-Hošťálkovice)

Petr Vávra - Krbová kamna

Specializovaná prodejna a eshop. Prodáváme krbová kamna, krbové vložky, příslušenství ke krbům i krby výrobců ABX, JOTUL, HAAS + SOHN, Blanzek a Kobok. Online prodej na splátky, na stránkách najdete také diskuzní fórum a rady jak vybrat krbová kamna.

Tlapákova 1386/7, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

Garden-shop.cz

Naší specializací je kompletní zahradní technika a vše, co Vaše zahrada potřebuje. Vyznáme se, a proto klademe důraz na kvalitní sortiment pro zahradu a jeho šíři.

Blanická 217/86, Ostrava (Ostrava-Stará Bělá)

KRBY MORAVA, s.r.o.

Dodáváme interiérové krby, zahradní krby a grily, krbová kamna, kachlová kamna a krby, krbové vložky, tepolovodní výměníky, krbové nářadí a ostatní doplňky. Stavby krbů realizujeme v celé ČR.

Nádražní 3221/138b, Ostrava (Moravská Ostrava)

MIDE Ostrava s.r.o.

Firma MIDE Ostrava s.r.o. je tradičním prodejcem dřevěných obkladových palubek a podlahových palubek. Kromě palubek může svým zákazníkům nabídnout také ostatní dřevomateriál jako například OSB desky, stavební hranoly a další.

Frýdecká 793, Ostrava

Progress - Moravia, s.r.o.

PROGRESS-MORAVIA, s.r.o. je členem průmyslové skupiny Progress Industry Group, Polsko – výhradním zástupcem pro Českou republiku. Vedle obchodní činnosti poskytuje technicko-poradenské služby při zavádění, provozu a servisu výrobků.

Slavíkova 1744/22, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Elektro-kuchyně.cz

Provoz internetového obchodu s bílým zbožím, nabídka dovozu zdarma po celé ČR. Prodej i na splátky - pračky, ledničky, mrazáky, myčky, sporáky, trouby aj.

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

ab concept & design, s.r.o.

Nabízíme: konzultace a spolupráci s designéry a bytovými architekty * zpracování několika variant a vizualizací prostřednictvím grafických pro...

Velká 2984/23, Ostrava (Moravská Ostrava)

Metalkas, s.r.o.

Výroba a prodej kovového a dílenského nábytku, policových regálů, trezorů, žebříků, rudlí a vozíků.

Těšínská 288, Šenov

AAA-ŽALUZIE-OSTRAVA

Za nejlepší ceny=ceny výrobce:nabízíme žaluzie horizontální-všechny typy,i imitace dřeva a dřevěné,dále vekovní lamelové vhodné na zabezpečen...

Opavská 20, Ostrava - Poruba

Kirk, s.r.o.

Kompletace a montáže sekčních průmyslových vrat včetně veškerého příslušenství a vybavení, automatických dveří z hliníkových profilů a automatických vjezdových bran a závor všeho typu na dálkové ovládání.

Cihelní 2581/81, Ostrava (Moravská Ostrava)

CANEA CZ, s.r.o.

Nabídka velkoobchodu sušených květin, umělých květin, sisal, proutí, keramiku, ratan, svíčky, stuhy aj. Nabízí aranžerský materiál, dárkové zboží.

Krmelínská 512/112, Ostrava (Ostrava-Nová Bělá)

Ing. Pavel Jurečka, topné systémy

Dodávka a montáž topných systémů.

Poděbradova 790/44, Ostrava (Moravská Ostrava)

IMPRO

Zaměřujeme se převážně na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní na míru dle přání a požadavků zákazníka.

28. října 2592/153, Ostrava (Moravská Ostrava)

KOMODITNÍ SERVIS a.s.

Firma se ubírá směrem distribuce v oblasti householdu a gastro výrobků do velkoobchodních i maloobchodních sítí v ČR i na Slovensku a to těchto svět...

Sokolská třída 244/27, Ostrava (Moravská Ostrava)

Ridera Bohemia, a.s.

Obchodují s uhlím a koksem, tříděným palivem, zastoupení firmy Rembrandtin, výrobce antikorozních nátěrových systémů, povrchové ochrany oceli.

28. října 2092/216, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

STAVEBNINY JANÍK

Soukromá obchodní firma Stavebniny Janík byla založena v roce 1991. Od začátku svého působení se zabýváme prodejem stavebního materiálu. V současn...

Hlučínská 484/61, Ostrava

INSTALSERVIS, montáž bojlerů

Prodej a montáž bojlerů a průtokových ohřívačů vody, termostatických ventilů na ÚT. Firma provádí rozvody studené i teplé vody, rozvody ústředního topení, rekostrukce odpadních stoupaček, rekonstrukce koupelen.

Verdunská 1958/17, Ostrava (Moravská Ostrava)

FAMOS - plus

Prodej a pokládka celodřevěných masivních podlah, dřevěných a laminátových plovoucích podlah. Renovace dřevěných teras.

Bohumínská 789/63, Ostrava (Slezská Ostrava)

Renáta Vogelová - Nábytek Šenov

Od roku 1999 se zabýváme katalogovým a on-line prodejem nábytku z dřevěného masivu, lamina a ratanu. Zaměřujeme se zejména na postele, dětské postel...

Radniční náměstí 30, Šenov

MANUTAN s.r.o. (pobočka Ostrava)

Manutan je řešením pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a skl...

Provozní 5493/5, Ostrava

Haščin - Vestavěné skříně

Naše společnost Vám nabízí kvalitní a desingově propracovaný systém vestavěných skříní s možností napojení jiných dílů nábytku, jako jsou n...

Masarykovo náměstí 3090/15, Ostrava (Moravská Ostrava)

Abros krby, s.r.o.

Jsme firma zabývající se prodejem, montážemi teplovzdušných a teplovodních krbových sestav, jako sekundárního zdroje tepla.

Na Zadkách 1214, Vratimov

Bodinger - interiéry na přání

Firma Bodinger byla založena v roce 1993 jako rodinný podnik. Zpočátku byla jedinou náplní naší činosti výroba a prodej kuchyňského nábytku a záro...

28. října 960/178, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Czech Top Media, s.r.o.

Dodávka kožených sedacích souprav, křesel, konferenčních stolů, stolků a jiných bytových doplňků. Rozvoz po celé ČR.

Sokolská třída 1263/24, Ostrava (Moravská Ostrava)

Petr Kupka - ČALOUNICTVÍ

Výroba moderního nábytku - pohovky, sedací soupravy. Zabývají se restaurátostvím a čalounictvím.

Suderova 6, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

L&T Parket centrum, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment podlahových krytin – dřevěné podlahy/třívrstvé, masivní, palubky, dýhované a laminátové podlahy, venkovní terasy z exotických dřevin, PVC, koberce, apd. Součástí nabídky je i veškeré příslušenství – tj. soklové lišty, speciální profily, nivelace, laky, čističe.

Mostárenská 68/47, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

Ing. Miloslav Mužík - MMM - Solar

Projektujeme a montujeme solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody, přitápění, ohřevy bazénů a případně i pro technické využití tepelné energie v průmyslových a zemědělských provozech. Poradenské a konzultační služby v oblasti energetických úspor a využití všech obnovitelných zdrojů energií.

Na Milířích 584/76, Ostrava (Ostrava-Plesná)

Instar Tech, s.r.o.

Hlavní činnost firmy je prodej, pronájem a montáž lešení, další činností je doprava a školení. Firma používá systémy lešení PERI . Fasádní rámový systém, modulové a průmyslové lešení, pojízdné věže.

Lihovarská 654/2, Ostrava

Petr Ritter - UMĚLECKÉ ZÁMEČNICTVÍ

Výroba a prodej schodišť, nerezových zábradlí, interiéry. Kombinace dřevo, sklo a kámen. V nabídce také nerezový nábytek, madla, písmena, loga. Broušení nerezových trubek.

Prokopa Velikého 147/14, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

ABC - PARKET Ostrava

Široký výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, tak i celodřevěných masivních podlah. Také vám nabízíme velký výběr interiérových dveří. Příprava povrchu před pokládkou, důsledné dodržení technologických postupů a starostlivou finální úpravu kvalitními prostředky.

Vršovců 1155/1, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?