Nacházíte se: Úvod - Dům, byt a zahrada

 

Dům, byt a zahrada

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

NADNO

Vývoz žump a septiků, vývozy WC kontejnerů např, ze staveb, spol. akcí apod.. Liaz 8m3 Tlakové čištění kanalizací a monitoring potrubí. 150Atm/50l/min

Letní 1133/23, Ostrava Svinov

BEITEL Jiří - vestavěné skříně

Naše společnost se specializuje na vestavěné skříně – skříně na míru s posuvným systémem dveří, lámacími nebo klasickými otvíracími dveřm...

Partyzánské náměstí 1738/3, Ostrava (Moravská Ostrava)

NOVÝ INTERIER TRADE s.r.o.

Společnost se specializuje na projektování, design a realizace kuchyní, koupelen a interiérů na klíč od roku 2000. Od počátku jsme se zaměřili na specifický segment trhu tj. "BYDLENÍ" s důrazem na osobní přístup k zákazníkům.

Bílovecká 409/15, Ostrava (Ostrava-Svinov)

Belterra židle - stoly - jídelny

Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle va...

Rudná 809/6, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

RST - dea, s.r.o.

Nákup a prodej hutního materiálu, specializace na dráty a drátěné výrobky.

U Výtopny 2794/10, Ostrava - Zábřeh (Moravská Ostrava)

Petr Maciáš, plynové kotle

Prodej a servis plynových kotlů GEMINOX, BACI, VIADRUS a MAHWORTHY. Měření a regulace, dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla.

Pohraniční 504/27, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

House of kids s.r.o.

Postele z masivu a tvrzené dřevotřísky pro dospělé i děti. Kvalitní borovicové a olšové dřevo. Klasické postele a postýlky, palandy, rozkládací postele a další.

Poděbradova 2738/16, Ostrava

Nábytek-megastore.cz

Široká nabídka levného nábytku pro byt, dům a kancelář: sedací soupravy, stoly, židle, ložnice.

Železárenská 5566/84B, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

B&R Kuchyně a Interiéry - Opava, Ostrava, Olomouc,Krnov,Bruntál

Prodáváme a vyrábíme české kuchyně, kuchyňské linky, vestavěné skříně na míru s posuvnými dveřmi, designový nábytek, kancelářský nábytek, dětský nábytek, obývací stěny, ložnice, dveře Sapeli i design interiérů. Více v našem kuchyňském studiu.

Nákladní 43, Opava

NashGrowShop - Growshop

GrowShop a HeadShop NashGrowShop - grow shop s profesionálními potřebami pro profesionální pěstitele, potřeby pro pěstování.

Jablunkovská 853, Český Těšín

IP Styl

Prodej sedacích souprav, postelí a válend, prodej potahových látek

Mongolská 1592/6, Ostrava (Moravská Ostrava)

G-Sanita, s.r.o. (pobočka Ostrava)

Společnost G-Sanita je již tradičním prodejcem širokého spektra sanitární keramiky, kvalitních vodovodních armatur, obkladů a dlažeb a ostatních souvisejících komodit. Dodáváme materiál a zajišťujeme i práci dle požadavků.

Hlubinská 1378/36, Ostrava (Moravská Ostrava)

PROJEKTSTUDIO

architektura a komplexní projekční činnost, inženýring, služby pro developery, rodinné domy

Spartakovců 3, Ostrava

Vaši pomocníci

Úklid bytů, bytových domů , kanceláří. Úprava a údržba zahrad. Příprava oslav, firemních akcí, občerstvení, rautů. Služby pro seniory, doprovod k lékaři, venčení psů. Vyklízecí práce, hodinový manžel a jiné.

Nízká 579, Petřvald

Termostyl-tepelná čerpadla a podlahové vytápění

Nabízíme podlahové vytápění a tepelná čerpadla značky NIBE a REHAU. Vhodné do novostaveb i stávajících domů a to vše na klíč. Tepelné čerpadlo je vhodné jako:zdroj vytápění domu, jako ohřev užitkové vody,bazénu...,jako klimatizace a větrání domu.

Leopolda Fajkuse 408, Horni Datyně

Richard Havel VRATA MARKÝZY ROLETY ŽALUZIE

Prodáváme a montujeme garážová vrata: sekční, odsuvná (posuvná), rolovací a průmyslová. Provádíme servis garážových vrat Lomax. Nabízíme park...

Mastného 1035/6, Ostrava - Slezská Ostrava

Lumír Motyka - Lumo

Výroba, prodej a montáž garážových vrat, venkovních rolet, venkovních a interiérových žaluzií, sítí proti hmyzu, látkových rolet a žaluzií aj. stínící techniky.

Provozní 5494/4, Ostrava-Třebovice (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Dako, spol. s r.o.

Výroba, prodej a montáž dřevěných oken, eurooken a dveří z masivu. Prodej palivového dřevě, dřvěných briket, sušení dřeva.

Slovenská 1103/4, Ostrava

A typ - Okna Dveře

Nabídka zateplování oken izolačním dvojsklem. Prodej a montáž dřevěných eurooken, plastových a hliníkovýc oken, vnitřních i venkovních dveří.

28. října 359/210, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Petr Vávra - Krbová kamna

Specializovaná prodejna a eshop. Prodáváme krbová kamna, krbové vložky, příslušenství ke krbům i krby výrobců ABX, JOTUL, HAAS + SOHN, Blanzek a Kobok. Online prodej na splátky, na stránkách najdete také diskuzní fórum a rady jak vybrat krbová kamna.

Tlapákova 1386/7, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

FAMOS - plus

Prodej a pokládka celodřevěných masivních podlah, dřevěných a laminátových plovoucích podlah. Renovace dřevěných teras.

Bohumínská 789/63, Ostrava (Slezská Ostrava)

Metalkas, s.r.o.

Výroba a prodej kovového a dílenského nábytku, policových regálů, trezorů, žebříků, rudlí a vozíků.

Těšínská 288, Šenov

Clearmont, spol. s r.o.

Výroba, prodej a montáž celoskleněných příček, prosklených hliníkových příček a skleněných dveří DORMA, kování, oken a dveří a nástaveb.

Slévárenská 407/20, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Garden-shop.cz

Naší specializací je kompletní zahradní technika a vše, co Vaše zahrada potřebuje. Vyznáme se, a proto klademe důraz na kvalitní sortiment pro zahradu a jeho šíři.

Blanická 217/86, Ostrava (Ostrava-Stará Bělá)

CANEA CZ, s.r.o.

Nabídka velkoobchodu sušených květin, umělých květin, sisal, proutí, keramiku, ratan, svíčky, stuhy aj. Nabízí aranžerský materiál, dárkové zboží.

Krmelínská 512/112, Ostrava (Ostrava-Nová Bělá)

VAMOZ interiér

Prodáváme a montujeme: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, atypické žaluzie, okenní sítě proti hmyzu, dveřní sítě proti hmyzu, venkovní žaluzie, předokenní rolety, nadokenní rolety, garážová vrata, markýzy

Šeříková 582/1, Ostrava

EVROMONT PLAST, spol. s r.o.

Výroba plastových oken a dveří, výroba hliníkových oken, dveří, výkladců a fasád, výroba oken z kompozitního materiálu fiberglass, demontáž a montáž oken i parapetů, dodávky a montáž žaluzií a sítí proti hmyzu, likvidace odpadu.

Výhledy 25, Ostrava (Ostrava-Hošťálkovice)

Kirk, s.r.o.

Kompletace a montáže sekčních průmyslových vrat včetně veškerého příslušenství a vybavení, automatických dveří z hliníkových profilů a automatických vjezdových bran a závor všeho typu na dálkové ovládání.

Cihelní 2581/81, Ostrava (Moravská Ostrava)

DPM - dekorativní podlahářství Morava, s.r.o.

Prodej a pokládka podlahových krytin. Firma nabízí renovaci krytin, kompletní přípravu povrchů spodní části skladby podlah a veškeré služby spojené s montáží podlahových krytin.

Masná 1398/3a, Ostrava (Moravská Ostrava)

KRBY HRANICE

Návrh a realizace staveb, vnitřních teplovzdušných krbů v rustikálním, moderním a stylovém provedení s možností rozvodu vzduchu do místností a prodej krbových vložek litinových a kombinovaných, krbových kamen a příslušenství.

Sokolská třída 2783/82, Ostrava (Moravská Ostrava)

KRBY MORAVA, s.r.o.

Dodáváme interiérové krby, zahradní krby a grily, krbová kamna, kachlová kamna a krby, krbové vložky, tepolovodní výměníky, krbové nářadí a ostatní doplňky. Stavby krbů realizujeme v celé ČR.

Nádražní 3221/138b, Ostrava (Moravská Ostrava)

HAPUR, spol. s r.o.

Výroba - montáž - servis: garážová a průmyslová sekční vrata, rychlonavíjecí vrata, vyrovnávací můstky, těsnící límce, automatické dveře, rolovací vrata a mříže, brány a závory.

Elišky Krásnohorské 449/20, Ostrava

Fenbau, s.r.o.

Vyrábíme ze špičkových německých a belgických profilů plastová i hliníková okna, dveře a protipožární dveře. Naší specializací je výroba zi...

Gajdošova 3112/59, Ostrava (Moravská Ostrava)

ZNAČKOVÁ OKNA, s.r.o.

Nabízíme dodávku dřevěných, plastových a hliníkových oken a dveří, sekčních garážových vrat, vnitřních a venkovních parapetů, žaluzií, rol...

Zámecká 488/20, Ostrava (Moravská Ostrava)

Terno Firek, s.r.o.

Mimo plastová okna, dřevěná okna a hliníková okna v naší nabídce máme i střešní okna, šírokou škálu vnitřních i venkovních vstupních dveří, okenních rolet, garažových rolovacích i sekčních dveří a ostatních doplňků ( žaluzie, roletky, síťě proti hmyzu ...). Prodej a montáž.

Pobialova 1432/23, Ostrava (Moravská Ostrava)

Ridera Bohemia, a.s.

Obchodují s uhlím a koksem, tříděným palivem, zastoupení firmy Rembrandtin, výrobce antikorozních nátěrových systémů, povrchové ochrany oceli.

28. října 2092/216, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

BeGARDEN zahrady - návrhy a realizace zahrad

3D návrhy, realizace a údržba. Zahrady na klíč. Realizujeme - sadové úpravy, zakládání trávníků, trávní koberce, výsadbu zeleně, štěrková pole, závlahové systémy, zahradní jezírka, rekonstrukce, celoroční péči o trávníky, zemní práce.

Paskovská 191, Krmelín

Udo SK.CZ, s.r.o.

Výroba, prodej a montáž plastových, hliníkových a dřevěných (EURO) oken, interiérových, extérierových dvěří a zárubní, elementů uměleckého kovářství. Od ledna 2008 firma vyrábí vlastní okna a dveře s vlepovaným sklem.

Rudná 778/74, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

VELY - TREND, s.r.o.

Plastová okna a dveře REHAU - dodávka a montáž. Poskytujeme komplexní služby včetně demontáže, odvozu, ekologické likvidace starých oken a dveří. Dodáváme vnitřní a venkovní parapety, předokenní rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu. Revitalizace bytových a rodinných domů.

Rudná 930/31, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?