Nacházíte se: Úvod - Obchody a obchůdky

 

Obchody a obchůdky

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Fitness-produkty.cz, e-shop s výživovými doplňky

On-line obchod nabízí online prodej doplňkové a fitness výživy nejen pro sportovce. Velkoobchod, maloobchod.

Přívozská 134/6, Ostrava (Moravská Ostrava)

DigiHit.cz

Prodej digi fotoaparátů, videokamer, tiskáren, mobilních telefonů. Jsme profesionálové na digitální fotoaparáty a příslušenství. Canon, Olympus, Fujifilm, Kodak, Sony a další. Vše skladem, záruka 2 roky.

Prodloužená 807, Ostrava (Ostrava-Hrabová)

New Travel.cz

On-line autorizovaný prodejce zájezdů pouze plně pojištěných cestovních kanceláří. Nabídka aktuálních last minute a first minute. Široká nabídka destinací.

Bankovní 1826/6, Ostrava (Moravská Ostrava)

Welfare consulting a.s

Zabýváme se prodejem hutního materiálu tj. plechy v tabulích, svitcích, profily, trubky, betonářská ocel, kari sítě atp. Dále prodejem dřeva a dř...

Lesní 524, Třinec

MORAVIA LES

Zaměřujeme se na dva hlavní obory kterými jsou poskytování služeb v oblastech stavitelství a lesnictví.

U Staré elektrárny 1881/2, Ostrava (Slezská Ostrava)

ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad, s.r.o.

Firma Zahrady R+R – realizace a údržba zahrad s.r.o. se zabývá zakládáním a údržbou zeleně. * Architektura zahrad * Zakládání zahrad * Údržba zahrad * Kácení stromů * Rekonstrukce zahrad * Zavlažovací systémy * Zahradní jezírka a biotopy * Palivové dříví

Starodvorská 468, Krmelín

Nářadí-24.cz

Obchod s nářadím, dovoz zdarma po celé ČR. Prodáváme i na splátky vrtačky, brusky, pily, svařovací techniku, kompresory, měřidla, elektrocentrály značek DeWalt, Bosch, AEG, Honda, Makita, Migatronic, Mitutoyo, Narex, Omicron, Protool.

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Foťáky-24.cz

Internetový obchod s fotoaparáty, prodáváme značky Canon, Fuji, Kodak, Nikon, Olympus, Panasonic, Samsung, Sony, Kingston, nabízíme digitální fotoaparáty, zrcadlovky, stativy, karty. Komfortní doprava po celé ČR. Prodej na splátky.

Spartakovců 6014/3, Ostrava (Ostrava-Poruba)

Avion Shopping Park Ostrava

Avion Shopping Park se vyznačuje tím, že jako jediné obchodní centrum nabízí možnost nákupů v obchodním domě IKEA. Největší nákupní centrum na Moravě a přední nákupní centrum v ČR

Rudná 3114/114, Ostrava (Ostrava-Jih-Zábřeh)

Armatury Juřík, servis armatur

Prodáváme a nabízíme servis armatur Asco/Joucomatic a příslušenství. Nabízí průmyslové armatury, uzavírací klapky, kulové kohouty aj.

Pohraniční 504/27, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

IpponShop.cz

Prodej potřeb pro bojové sporty a potřeb pro sportovce.

Novinářská 1113/3, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

AZK - trade, s.r.o.

Distributor výrobků 3M. Dodavatel lepících pásek maskovacích, balicích, pro bezpečnostní značení. Oboustranné pásky VHB pro extrémní zatížení,...

Porážková 1424/20, Ostrava (Moravská Ostrava)

RAPPA s.r.o. HRAČKY - DÁRKY - KARNEVAL

Široký sortiment kvalitních hraček, dárkových předmětů, karnevalových doplňků a zábavné pyrotechniky. Hračky dovážíme jak z Dálného východu tak ze států Evropské unie. Náš sortiment dodáváme po celé ČR. Nyní si můžete objednat na e-shopu.

Za Humny 1082/1, Ostrava (Ostrava-Polanka nad Odrou)

Globos Bohemia, s.r.o.

Provádíme reklamní potisk nafukovacích balónků - kulatých, ve tvaru srdce i figur. Zajistíme dekorace nafukovacími balónky, reklamu s nafukovacími balónky. Veškeré příslušenství.

Mírová 385/57, Ostrava (Ostrava-Vítkovice)

ab concept & design, s.r.o.

Nabízíme: konzultace a spolupráci s designéry a bytovými architekty * zpracování několika variant a vizualizací prostřednictvím grafických pro...

Velká 2984/23, Ostrava (Moravská Ostrava)

AVÍZO

Inzertní server AVÍZO.cz byl spuštěn v roce 1996 jako první inzertní server ve střední Evropě. Provozovatelem inzertního serveru AVÍZO.cz je společ...

Slavíkova 6142/18d, Ostrava (Ostrava-Poruba)

TRINET Corp., s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod. Prodáváme trampolíny značky Masterjump (výhradní zastoupení pro ČR i SR), pingpongové stoly značky Enebe (výhradní zastoupení pro ČR i SR), bazény, čluny a příslušenství značky Bestway (pro ČR i SR).

Suderova 2077/20, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Poskytujeme stavoznaky, vodoznaky, tlakové spínače, solenoidové, pojistné, redukční a vysokotlaké ventily, průhledítka, keramické kulové kohouty, vodoznaková skla, slídy. Zastupujeme firmy Phönix, Bollin, Beta, Cera-System, Era-Sib, Noris, Igema, Götze.

HR systém, s.r.o.

Prodej a půjčovna nářadí, lešení a stavební mechanizace v Moravskoslezkém kraji. Provádíme vrtání a řezání v železobetonu jádrovou technikou, kotvení. E-shop nářadí, prodej značek HILTI, MAKITA, BOSCH, METABO, DEWALT, HONDA, WACKER, WAP, HUSQVARNA.

Cihelní 413/19, Ostrava (Moravská Ostrava)

JUST GO

Prodej kvalitních dětských autosedaček a kočárků zn. Britax, Maxi-Cosi, Bébé Confort, Jané, TFK vč. doplňků. Velký výběr dětské certifikované zdravotně nezávadné obuvi zn. FARE, Pegres, DPK, HP Čechtín, M. Bedřichová.

Přemyslovců 987/17, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Koelner Morava, s.r.o. - e-shop se spojovacím materiálem

Online prodej spojovacího materiálu a kotevní techniky a to: kotvení tepelných izolací plochých střech, kotvení tepelných izolací fasád, chemické a...

Československé armády 541/58, Ostrava (Ostrava-Michálkovice)

KVĚTINOVÉ STUDIO KLIA

Prodej květin řezaných, hrnkových a dekorací pro každou příležitost. Vazba, aranžování květin a doplňků do interiéru. Největší výběr řezaných květin v Hlučíně a Ostravě.

Opavská 436, Bohuslavice

Petr Vávra - Krbová kamna

Specializovaná prodejna a eshop. Prodáváme krbová kamna, krbové vložky, příslušenství ke krbům i krby výrobců ABX, JOTUL, HAAS + SOHN, Blanzek a Kobok. Online prodej na splátky, na stránkách najdete také diskuzní fórum a rady jak vybrat krbová kamna.

Tlapákova 1386/7, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

Divoký býk, spol. s r.o.

Prodej kožených oděvů a kožené galanterie. Široká nabídka pánských a dámských oděvů jak českých, tak i zahraničních značek (Mauritius, Gipsy, Chevirex, ROUTE66 ). V sortimentu kožené galanterie upřednostňujeme světově proslulou zručnost našich domácích firem.

Zborovská 2488/24, Ostrava (Moravská Ostrava)

Botop, s.r.o.

Reklamní činnost

Adamusova 1316/2a, Ostrava (Ostrava-Jih-Hrabůvka)

Muzikant.cz, eshop s hudebními nástroji

On-line prodej hudebních nástrojů, nabídka zvuků, porovnání, recenzí a testů nástrojů.

Chelčického 693/7, Ostrava (Moravská Ostrava)

Obaly Ostrava .cz

Obaly Ostrava - široký sortiment obalového materiálu. Velký výběr kartonových krabic, fólií, lepících pásek, papírových pytlů, sáčků a jednorazového nádobí.

Holvekova 31, Ostrava

Atlas Trade, s.r.o.

Obchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí zdravotnických prostředků. K našemu sortimentu patří: dětská zdravotní obuv, ortopedická...

Daliborova 417/7, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

Expol Trade, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment hnědého a černého uhlí, koksochemických produktů a topných olejů.

Janáčkova 1426/10, Ostrava (Moravská Ostrava)

STÁŇA CZ

Prodejce second hand oděvů z Anglie a Belgie.

Slívova 1946/7, Ostrava (Slezská Ostrava)

Herbaprodukt.cz

Nabídka celého sortimentu výrobků Herbalife. Zdravá výživa, pleťová, tělová a vlasová kosmetika. Záruka dostatečné trvanlivosti a okamžitého doručení dobírkou v celé ČR i SR. Přirozené hubnutí a kondice s doplňky Herbalife. Výkup pro distributory.

Šilheřovická 558/36, Ostrava (Ostrava-Petřkovice)

CANEA CZ, s.r.o.

Nabídka velkoobchodu sušených květin, umělých květin, sisal, proutí, keramiku, ratan, svíčky, stuhy aj. Nabízí aranžerský materiál, dárkové zboží.

Krmelínská 512/112, Ostrava (Ostrava-Nová Bělá)

MANUTAN s.r.o. (pobočka Ostrava)

Manutan je řešením pro všechny firmy, které chtějí jednoduše a s minimálními náklady nakupovat veškeré vybavení pro své kanceláře, dílny a skl...

Provozní 5493/5, Ostrava

NIARA, s.r.o.

Firma nabízí služby v oblasti řízení jakosti. 3D měření na CONTURA G2 RDS. Dodáváme hutní materiál. Dodávky polotovarů, výkovky z kotlových mat...

28. října 68/165, Ostrava (Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky)

MARUŠÍK PRODEJ ŘEZIVA

Jednou ze služeb je řezání hranolů a krovů na míru dle přání zákazníka. Nabízíme impregnaci v nejmodernější namáčecí impregnační lince. Tato linka je zárukou profesionálního ošetření řeziva proti plísním a škůdcům.

Martinovská 3016/108, Ostrava (Ostrava-Martinov)

Devimex, s.r.o.

Dodáváme volně kované výkovy, válce pro teplé i studené válcovny, hutní nářadí a nástroje.

17. listopadu 1790/5, Ostrava-Poruba

MANUTAN s.r.o. (pobočka Ostrava)

On-line prodej nábytku, obalů.

Provozní 5493/5, Ostrava (Ostrava-Třebovice)

Dimont HDX, s.r.o.

Provádíme výrobu a prodej dílů od SSAB a otěruvzdorných plechů Hardox.Dále nabízíme dělení plamenem,plazmou,vodním paprskem a laserem.

Lihovarská 618/2, Ostrava

Nakladatelství Sagit, a.s.

Nabízí informace z oblastí daní. Zabývá se knihkupectvím, elektronickými publikacemi a inzercí.

Horní 457/1, Ostrava

DEPOcomputers

E-shop pecializovaný na krátkodobě použité, repasované, nové notebooky, počítače, PDA a monitory, adaptéry k monitorům,baterie k notebookům,paměti RAM, optické mechaniky, tiskárny aj. Nová výpočetní technika z výprodeje za zlomek původní ceny. Poradenství při nákupu. Na veškeré zboží záruka.

Gen. Píky 3036/1b, Ostrava

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?